Katalog Haberleri

Kullanım Şartları

Blogkataloğu Isimli Bu Blog Sitesi Şevket Koray'a Ait Olup Bizzat Onun Tarafından Ve/Veya Kendisinin Yetki Verdiği Blog Yöneticileri Tarafından Yönetilmektedir. Bu Siteye Erişen Ya Da Bu Siteden Faydalanan Bütün Ziyaretçiler, Aşağıdaki Kullanım Şartlarını Baştan Kabul Etmiş Sayılacaklardır.

İçerik

Blogkataloğunda yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Şevket Koray ve blog yazarları tarafından tanıtım amacıyla Blogkataloğu için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı Blogkataloğun'dan alınmıştır
Kaynak: Blogkataloğu

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Blogkataloğun’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

- Blogkataloğu'na gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Blogkataloğu'nun genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim
Blogkataloğu'na erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Blogkataloğu'na  blogkatalogu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok