Katalog Haberleri

Hakkında

Blogkatalogu Hakkında

Blog ismi : Blogkatalogu
Blog linki : https://blogkatalogu.blogspot.com/
Kategorisi : Blog Tanıtım Blog yazıları
Yayına Başlama Tarihi : 16.Haziran.2018


Diğer Projeler ve Blog Çalışmalarım

Blog ismi : korayblog  ( yayın paylaşılmıyor aktif ) kişisel yazılar
Blog ismi : pcpedi       ( yayın paylaşılmıyor aktif ) sadece masaüstü bilgisayarlara yönelik bilgiler tarihçe

Bu Blogu Neden Açtım ?

Hepimizin bildiği üzere blog emek isteğen bir mecra. Diğer haber kaynakları gibi hazır makaleler ile yayıncılık yapmadığımız için kaynağı kendimiz oluşturmaktayız. Buda okuyucu için faydalı olabilecek içerikler üretmek adına zaman ayırmamız anlamına gelmekte. her zaman en iyisi olması için çalışmalar yapmaktayım. Açtığım konular üzerinde yeterince fayadalı olamadığım düşüncesi ile yeni bloglarla tanışmak ve blogların bir araya gelip biribirlerini tanıma fırsatı yaratabilmek aynı zamanda çeşitli aktivitelerle de blog yazmayı ve okumayı eğlenceli hale getirmek için bu blogu okuyucularla buluşturmaya karara verdim. 

Blogkatalogu bir listeleme sitesi olarak yayın hayatına başlamıştır. Şöyle ki ; 

Tanıtıma katkıda bulunacak bazı projelerden oluşur. 
1- Katalog keşif bölümü : Bu bölümde benim incelemelerimden eklediğim blog linkleri ve sizin gönderdiğiniz linkler bulunmaktadır.

2- Anasayfa yayınları : Bu bölüme detaylı tanıtım göndermeniz. Katalog yayında kaldığı sürece sizin blogunuz yayında kalır. 

3- Etkinlikler : Blogların bir araya gelebilmesi için küçük etkinlikler oluşturma. Çekiliş önerileri, misafir yazar ve röportaj şeklinde yapılacaktır. 

Umarım uzun yıllar faydalı olabilirim. 

Saygılarımla 

Blogkatalogu